bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 20.04.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu:

Stanowiska funkcyjne

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Białymstoku
Dariusz Filianowicz, d.filianowicz@piwbial.pl, tel. (0-85) 651-67-46

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Białymstoku
lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 106

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

  • Stanowisko ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz kontroli wymogów wzajemnej zgodności
    Magdalena Misiejuk, m.misiejuk@piwbial.pl, wew. 103


Zespół ds. bezpieczeństwa żywności

  • Koordynator zespołu ds. bezpieczeństwa żywności
    lek. wet. Iwona Olejkowska, i.olejkowska@piwbial.pl, wew. 106

Zespół ds. pasz i utylizacji

  • Koordynator zespołu ds. pasz i utylizacji
    lek. wet. Monika Izabela Opolska, m.opolska@piwbial.pl, wew. 107


Zespół ds. finansowo-księgowych


Zespół ds. administracyjnych

  • Stanowisko ds. obsługi informatycznej
    Tomasz Kozyrski, t.kozyrski@piwbial.pl, wew. 110
  • Stanowisko ds. obsługi sekretariatu
    Edyta Kulesza, e.kulesza@piwbial.pl, wew. 101
  • Stanowisko ds. osobowych
    Emilia Orda, e.orda@piwbial.pl, wew. 108
  • Stanowisko ds. utrzymania porządku w urzędzie
    Elżbieta Kojta


Samodzielne stanowisko ds. obsługi prawnej
Mieczysław Sokół, wew. 111


Samodzielne stanowisko ds. odkażania
Edward Gromadzki, wew. 108



Opublikował: Tomasz Kozyrski
Publikacja dnia: 20.04.2016
Podpisał: Tomasz Kozyrski
Dokument z dnia: 18.08.2011
Dokument oglądany razy: 3 724